Vandaag hebben we weer een training gehad voor de nieuwe leden in Rayon Noord en zijn de leden getraind op Linie-lopen, sporenonderzoek en veiligheid!

Deze trainingsdagen worden georganiseerd om iedere vrijwilliger up-to-date te houden. De trainingsdagen bestaan uit een combi van theorie en praktijk om ons team keihard te trainen om de doelen te kunnen halen die nodig zijn bij een zoekactie.

Onze leden zijn deskundigen en zo getraind dat ze met allerlei situaties kunnen dealen. Het is bij ons zolangzamerhand een kunde geworden om te zorgen dat je je taak tegen het perfecte aan kunt uitvoeren en daarbij van meerdere disciplines op de hoogte bent.

Voor elke discipline hebben we een strak training schema!

We willen de mensen van de catering bedanken voor het eten en drinken. Jullie hebben grandioos voor ons team gezorgd.

En een speciaal bedankje voor Gerrit van der Wal Houtbouw uit kollumerzwaag.

https://www.houtbouwgvanderwal.nl

Team SAR Nederland

www.sarnederland.nl

Alarmnummer 0800 4444 112